Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wkrótce ruszają zajęcia z aqua-areobiku i pływania

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 1 października, po przerwie technologicznej, GOSiR wznawia zajęcia, które są organizowane na basenie przy ul. bł. Jolenty. Zajęcia z aqua-aerobiku odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:15 i 20:15 pod okiem instruktorek, które zapewniają iż nie trzeba umieć pływać, by móc ćwiczyć w wodzie. Zapisy na zajęcia prowadzone są w kasie basenowej w terminie od 22 września (tel. 61 424 86 04).  Ponadto od października ruszają kolejne kursy nauki pływania oraz doskonalenia pływania - nigdy nie jest za późno, aby się tego nauczyć. Kursy trwają 20 godzin i ruszają już od 6 i 7 października, a zapisy przyjmują oraz informacji na ten temat udzielają pracownicy od 22 września do 4 października br. (tel. 61 424 86 04). Koszt każdego kursu wynosi 370 zł.  Formularze zgłoszeń oraz informacje w powyższych tematach dostępne są pod adresem www.basengniezno.pl  

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15287-wkrótce-ruszają-zajęcia-z-aqua-areobiku-i-pływania
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola