Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Gniezno, Czerniejewo, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo
Belka
Czwartek, 16 Sierpnia 2018   imieniny: Nora, Joachim, Roch
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Seniorzy na wakacjach w mieście

Data dodania: 2018-08-14
Od 1 sierpnia 2018 roku trwają „Wakacje w mieście", w których biorą udział gnieźnieńscy seniorzy - zachęcają oni innych gnieźnian do skorzystania z pro... więcej »
 
 

Kronika miejscowa - 14 sierpnia 1931 roku

Data dodania: 2018-08-14
Z różnymi prozami życia można było zapoznać się w wydaniu gnieźnieńskiego dziennika, wydanego 87 lat temu. 14 sierpnia 1931 roku Lech. Gazeta Gnieźnie&#... więcej »
 
 

Awaria wodociągu na os. Ustronie

Data dodania: 2018-08-13
PWiK informuje o przerwie dostaw wody do kilku bloków przy ul. Laubitza w związku z awarią. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, i&#... więcej »
 
 

Inspektorzy i leśnicy kontrolowali przewóz drewna

Data dodania: 2018-08-12
Źle zabezpieczone drewno, za długi zespół pojazdów, przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej, to najcięższe naruszenia ujawnione podczas wspólnej kontroli inspektoró... więcej »
 
 

Nieudany skok do wody. Interweniował śmigłowiec

Data dodania: 2018-08-11
Dzisiaj – około godziny 14 – strażacy z OSP w Skorzęcinie zostali zadysponowani na główną plażę ośrodka wypoczynkowego. Ich zadaniem było zabezpieczenie miejsca l... więcej »
 
 

Gnieźnianie okazali "motoserca" - fotogaleria

Data dodania: 2018-08-11
W sobotnie południe na gnieźnieńskim Rynku odbyła się kolejna edycja Motoserca - akcji krwiodawstwa, organizowanej przez motocyklistów. Choć głównym motywem teg... więcej »
 
 

Remonty dróg gruntowych zakończone

Data dodania: 2018-08-10
Zakończyły się prace związane z remontem dróg gruntowych na terenie gminy Kłecko. Utwardzeniu nawierzchni drogowej poddano odcinki dróg wymagających pilnego wzmocnienia. Tym samym w miej... więcej »
 
 

Świetlica w Działyniu - dokończenie inwestycji...

Data dodania: 2018-08-10
W dniu 9 sierpnia 2018 roku podpisana została umowa na zagospodarowanie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej w Działyniu. Realizacji podjęły się dwie firmy. Pierwsza z nich – firma MELIO-BUD ... więcej »
 
 

Znamy starostów Dożynek Powiatowo-Gminnych

Data dodania: 2018-08-10
Sylwia Domagalska ze Świątnik Wielkich w Gminie Mieleszyn oraz Mariusz Staszak ze Strzyżewa Smykowego w Gminie Gniezno przyjęli nominacje na starostów Dożynek Powiatowo-Gminnych, które 2... więcej »
 
 

Wypadek w Łopiennie

Data dodania: 2018-08-10
W czwartkowe, późne popołudnie, na drodze przebiegającej przez tytułową miejscowość, doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Do zdarzenia doszło... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 176
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola