Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Trzech nietrzeźwych kierowców w jeden weekend

Data dodania: 2018-12-10
Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę. W piątek,... więcej »
 
 

Kolejny etap konserwacji skarbu został zakończony

Data dodania: 2018-12-10
Kolejna część dokumentów, które kilka lat temu odkryto w katedrze, odzyskała wygląd bliski temu sprzed niemal kilkuset lat. Miało ich nie być i przeznaczone by&... więcej »
 
 

Awaria wodociągu. Utrudnienia na Trasie Zjazdu...

Data dodania: 2018-12-10
PWiK informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowejna Rondzie Polskiego Czerwonego Krzyża, w poniedziałek 10 grudnia wystąpią utrudnienia w ruchu w tym miejscu. Wody nie będzi... więcej »
 
 

Weekend na drogach - zatrzymano trzech pijanych...

Data dodania: 2018-12-10
Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę. ... więcej »
 
 

Spore pieniądze dla odchodzącego dyrektora szpitala

Data dodania: 2018-12-10
Wypłata do wiosny przyszłego roku, mimo nieobecności w placówce, a także ekwiwalenty za niewykorzystane urlopy - brak dwóch osób Szpitala Pomnik Chrztu Polski będzie jeszcze sporo... więcej »
 
 

Medal "Zasługi dla Obronności Kraju" dla gnieźnianki

Data dodania: 2018-12-10
Minister Obrony Narodowej przyznał srebrny medal za zasługi dla obronności kraju mieszkance Grodu Lecha Stefanii Jóźwiak. Odznaczenie państwowe wręczane jest między in... więcej »
 
 

Gnieźnieński szpital "z lotu ptaka"

Data dodania: 2018-12-09
Mamy dla Was kilka aktualnych, lotniczych ujęć placu budowy Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie! Zdjęcia pochodzą z dzisiaj (9 grudnia). Lot dronem wykonał licencjonowany operator UAVO, za zgod... więcej »
 
 

Planowane wyłączenia prądu

Data dodania: 2018-12-08
Enea Operator, Oddział i Rejon Dystrybucji Gniezno informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi oraz prowadzonymi przyłączami, w następnym tygodniu nastąpią wyłączenia pr... więcej »
 
 

Integracyjny opłatek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Data dodania: 2018-12-08
Gnieźnieńskie koło TPD, które niesie wsparcie dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej, zorganizowało w miniony piątek spotkanie integracyjne połączone z przedświ... więcej »
 
 

Kolizja na Roosevelta

Data dodania: 2018-12-07
Dzisiaj, krótko po godzinie 14, na skrzyżowaniu ulicy Roosevelta z Podkomorską doszło do kolizji drogowej. Kierująca fordem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpi ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 214
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola