Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Witkowo. Lancia wjechała w przyczepę rolniczą

Data dodania: 2018-10-19
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj, około godziny 18:15, na drodze prowadzącej z Witkowa w kierunku Mielżyna. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn kierujący samochodem... więcej »
 
 

Jak radni miejscy reprezentowali mieszkańców w...

Data dodania: 2018-10-19
Wielcy nieobecni, a inni bardzo aktywni... w piśmie. Sprawdziliśmy, którzy obecni radni miejscy w minionej kadencji wykazali się (statystycznie) największą aktywnością w pełnieni... więcej »
 
 

Zmiana miejsca lokalu wyborczego na os. Arkuszewo

Data dodania: 2018-10-19
W związku z pojawiającymi się pytaniami części mieszkańców tytułowego osiedla, informujemy o przeniesieniu lokalu wyborczego dotychczas znajdującego się przy ul. Fabrycznej.... więcej »
 
 

Oświadczenie Gnieźnieńskiego Porozumienia...

Data dodania: 2018-10-19
Odnosząc się do wcześniejszej informacji o kolejnej wygranej PiS w trybie wyborczym, w której stroną przegraną miał być GPS, przedstawiamy oświadczenie drugiej strony. ... więcej »
 
 

Wypadek na ul. Słonecznej

Data dodania: 2018-10-19
Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w piątkowe, wczesne popołudnie na łuku drogi na tytułowej ulicy. Do zdarzenia doszło 19 październik... więcej »
 
 

Awaria wodociągu na ul. Cegielskiego

Data dodania: 2018-10-19
PWiK informuje o awarii wodociągowej. W piątek w godzinach popołudniowych mieszkańcy kilku ulic nie będą mieli wody. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w G... więcej »
 
 

PiS po raz kolejny wygrywa w trybie wyborczym

Data dodania: 2018-10-19
Wczoraj Sąd Okręgowy w Poznaniu oddalił wniosek GPS, w którym to ugrupowanie domagało się zakazu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Wczoraj, tj. dnia 18 październ... więcej »
 
 

Gnieźnieńskie nauczycielki nagrodzone

Data dodania: 2018-10-19
W czwartek 18 października w barokowym pałacu w Rydzynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród wyróżniającym się wielkopolskim nauczycielom. Na... więcej »
 
 

NSZ - fakty i mity. Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim

Data dodania: 2018-10-19
W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie z historykiem i propagatorem wiedzy o Żołnierzach Wyklętych Leszkiem Żebrowskim. Spotkanie, organizowane przez Koło ... więcej »
 
 

Sąd oddalił zażalenie byłego senatora

Data dodania: 2018-10-18
Sąd Apelacyjny w Poznaniu oddalił zażalenie Piotra Gruszczyńskiego na postanowienie Sądu Okręgowego w Poznaniu z dnia 12 października br. Przypomnijmy, że przewodni... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 197
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola