Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W piątek utrudnienia na ul. Wrzesińskiej

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z organizowanym w piątkowe, późne popołudnie spotkaniem żużlowym, od godziny 17:00 nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu na tytułowej ulicy. Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków do skrzyżowania ul. Cymsa z ul. Wrzesińską. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa. Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu. Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 17:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów (rozpoczynają się o godzinie 19:00).   Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 17:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów.  

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15424-w-piątek-utrudnienia-na-ul-wrzesińskiej
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola