Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają prace związane z wymianą ogrzewania i budową kotłowi gazowej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kłecku

Data publikacji: 2018-07-17, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
      W dniu 12 lipca 2018 roku burmistrz Adam Serwatka i skarbnik Irena Czajka podpisali umowę z firmą Durczak Instalacje, na realizację drugiego etapu termomodernizacji budynków Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Kłecku. Projekt drugiego etapu zakłada zmodernizowanie instalacji centralnego ogrzewania w budynkach MGOK i Biblioteki Gminnej, oraz budowę nowej kotłowi gazowej. Jednocześnie tego samego dnia, Urząd Miejski Gminy Kłecko przekazał wykonawcy robót plac budowy, wobec czego pierwsze prace instalacyjne powinny rozpocząć się już w najbliższym tygodniu. Koszt realizacji umowy wyniesie 313 650 złotych. Termin realizacji prac został ustalony do dnia 5 października 2018 r. Oznacza to, że jeszcze w tym roku kolejny „kąpcący” budynek w Kłecku podłączony zostanie do sieci gazowej.      To już kolejne działania w obiekcie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. W roku 2017, za kwotę ponad 1,1 mln zł wykonane zostały prace związane z ociepleniem budynku, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej i remont dachu. Do wykonania w kolejnych etapach pozostaje jeszcze węzeł sanitarny oraz kompleksowy remont pomieszczeń, w tym sali widowiskowej MGOK.

Pełna treść wiadomości na: klecko.pl/954-ruszają-prace-związane-z-wymianą-ogrzewania-i-budową-kotłowi-gazowej-w-miejsko-gminnym-ośrodku-kultury-w-kłecku.html
klecko.pl, Źródło artykułu: klecko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola