Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PiS po raz kolejny wygrywa w trybie wyborczym

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj Sąd Okręgowy w Poznaniu oddalił wniosek GPS, w którym to ugrupowanie domagało się zakazu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Wczoraj, tj. dnia 18 października br., Sąd Okręgowy w Poznaniu oddalił wniosek GPS (Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego), który złożyła Grażyna Kozanecka, przewodnicząca Stowarzyszenia Ziemia Gnieźnieńska. W materiale wyborczym PiS do powiatu, rozpowszechnianym w formie artykułów sponsorowanych, znalazła się informacja iż budowanie sukcesów powiatu gnieźnieńskiego przypisywane jest przez działaczy innych ugrupowań, w tym także związanych obecnie z GPS. W skład tego bloku wyborczego wchodzi także Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska, którego trzech radnych wspólnie z PiS i PSL tworzyło w tej kadencji koalicję i posiadało swojego przedstawiciela w Zarządzie Powiatu Gnieźnieńskiego. Działaczy oburzyło stwierdzenie zawarte w artykule, mówiące: „głosując na GPS wspierasz Platformę i SLD”.  Sąd Okręgowy w Poznaniu, po rozpoznaniu wniosku Grażyny Kozaneckiej, postanowił go oddalić w całości i obciążyć kosztami postępowania wnioskodawczynię. Sąd nie znalazł podstaw, aby uznać wyżej wymienione twierdzenie za nieprawdziwe. 

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15648-pis-po-raz-kolejny-wygrywa-w-trybie-wyborczym
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola