Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnia sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego tej kadencji

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Sześćdziesiąte, wspólne posiedzenie działaczy samorządu na szczeblu powiatowym, zostało zakończone. Tym samym V kadencja częściowo oficjalnie przeszła do historii. Na ponad tydzień przed wyborami samorządowymi odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. W trakcie roboczej sesji, tradycyjnie nie brakowało dyskusji na tematy poszczególnych uchwał i sprawozdań, jednakże całość przebiegła w trybie niewiele "odbiegającym" od innych spotkań w tej kadencji, choć bywały i takie, które trwały do późnych godzin nocnych.  Pod koniec posiedzenia przyszedł czas na podsumowania i podziękowania skierowanych od Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego do radnych oraz w drugą stronę. Wszystkich 27 działaczy, pełniących swoją funkcję radnego w V kadencji, zdecydowało się wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych. Stąd też nie brakowało także słów "powodzenia" w rozstrzygnięciu, które będzie miało miejsce 21 października.  Z okazji zakończenia pracy samorządu i jednocześnie przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania niepodległości oraz 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego, wszyscy otrzymali medale wybite z tej okazji, a później wykonali wspólne zdjęcie.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15573-ostatnia-sesja-rady-powiatu-tej-kadencji
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola