Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nagrody dla nauczycieli szkół średnich z okazji ich święta

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej, a więc święto wszystkich wychowawców i pedagogów, jest okazją do wyróżnień tych osób, które swoją pracą szczególnie przykładają się do swojego zawodu. Tradycją z tej okazji jest uroczystość, w trakcie której wręczane są nagrody finansowe. W środowe popołudnie w Hotelu Ibis przedstawiciele Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, a także Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, dokonali uroczystego przekazania finansowych gratyfikacji 64 nauczycielom z liceów, szkół zawodowych, techników, a także specjalnych ośrodków wychowawczych i poradni psychologiczno-pedagogicznej.  Spotkanie to było okazją do krótkiej refleksji nad, jakby nie patrzeć, trudnym zawodem nauczyciela, który w wielu przypadkach trzeba cały czas doskonalić, dostosowując się do nowych programów i wymagań, jakie stawia rzeczywistość. Na pewno jednak finansowe nagrodzenie nigdy nie zrekompensuje poniesionego trudu tak bardzo, jak widok własnych wychowanków, zdobywających w dalszym życiu kolejne poziomy edukacji, osiągając przy tym również sukcesy - własne i tych, którzy ich uczyli.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15560-nagrody-dla-nauczycieli-szkol-srednich-z-okazji-ich-swieta
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola