Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MOS może już działać jako w pełni wyposażona placówka

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Można powiedzieć iż ostatni etap w uruchamianiu kolejnych pomieszczeń Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii dobiegł końca - placówka wyremontowała pomieszczenia niezbędne do zajęć z wychowania fizycznego. Popularny "wuef" do tej pory był wciąż poza zasięgiem uczniów Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Przy okazji wspólnego świętowania Dnia Edukacji Narodowej, była również sposobność do zaprezentowania tych wnętrz placówki, dzięki którym ta mogła zacząć funkcjonować w pełni. - Od listopada 2016 roku jesteśmy w siedzibie przy ul. Gdańskiej i od tego momentu do września 2018 roku nie mogliśmy korzystać z pomieszczeń sali gimnastycznej z uwagi na brak zaplecza sportowego, którego to wymagał od nas Sanepid. W miesiącach wakacyjnych, dzięki uprzejmości Zarządu Powiatu i wsparciu w wysokości 65 tys. złotych, wykonaliśmy modernizację pomieszczeń po byłej szkole, gdzie zorganizowaliśmy łazienki, prysznice i szatnie. Wymieniliśmy również instalację elektryczną w całej sali gimnastycznej, łączniku i zapleczach sportowych. Dzięki temu możemy już oficjalnie korzystać z sali gimnastycznej - przekazała Lidia Boguszyńska, dyrektor MOS. Z okazji Dnia Nauczyciela, goście reprezentujący Starostwo Powiatowe oraz Radę Powiatu, wyrazili słowa uznania dla uczniów za ich występ inaugurujący całe spotkanie. Przy tym była to też sposobność do wręczenia stypendiów dla najlepszych wychowanków ośrodka, co dawane było jako przykład dla innych o wartości zdobywania wiedzy. 

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15585-mos-moze-juz-dzialac-jako-w-pelni-wyposazona-placowka
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola