Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kamiński zaprosił Budasza na konferencję "Geotermia w Gnieźnie"

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych kandydat na Prezydenta Gniezna z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Kamiński, zaprosił obecnie urzędującego włodarza, Tomasza Budasza, na konferencję naukową "Geotermia w Gnieźnie", która odbędzie się w najbliższy piątek w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego.   Przypomnijmy, że w programie telewizyjnym Tomasz Budasz podważył racjonalność kluczowego programu Pawła Kamińskiego, jakim jest zastosowanie geotermii w Gnieźnie. Od tego czasy T. Budasz nie uzasadnił merytorycznie swojej opinii, nie odwołał się do żadnych autorytetów naukowych, mimo iż został o to poproszony. W następstwie tego P. Kamiński na potwierdzenie swoich danych powoływał się na takie znane autorytety w dziedzinie geotermii, jak prof. Mariusz Orion Jędrysek, prof. Ryszard Henryk Kozłowski i prof. Jacek Zimny.   Zaproszenie wystosowane do T. Budasza ma na celu wywołanie merytorycznej dyskusji na temat wykorzystania geotermii w Gnieźnie, a przede wszystkim pokazanie gnieźnianom, że geotermia może być przyszłością dla naszego miasta.  Przypomnijmy, że konferencja odbędzie się w najbliższy piątek 12. października, o godzinie 17.00 we wspomnianej wyżej sali.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15561-kaminski-zaprosil-budasza-na-konferencje
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola