Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jubileusz poradni psychologiczno-pedagogicznej

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W murach Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja, w ramach której dyskutowano o współczesnych problemach dzieci i młodzieży. Spotkanie pedagogów i specjalistów w tej dziedzinie było jednocześnie okazją do upamiętnienia 60. rocznicy powołania w Gnieźnie poradni psychologiczno-pedagogicznej. Na początku spotkania słowo wstępne do zgromadzonych w sali wygłosiła Kamila Szrama, dyrektor poradni, po czym rozpoczął się blok tematyczny zaproszonych prelegentów tej konferencji. W trakcie spotkania poruszano tematy obecnych trudności dzieci i młodzieży, które stanowią wyzwanie dla poradnictwa i edukacji, a także nie zabrakło metodologii trenowania funkcji słuchowych dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego oraz zastosowania metody terapeutycznej EEG Biofeedback. Nie zabrakło także omówienia aktualnych zagrożeń cywilizacyjnych, terapii dzieci autystycznych oraz poruszano kwestię pracy terapeutycznej w kontekście wspomnianych zmian społecznych.  

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15481-jubileusz-poradni-psychologiczno-pedagogicznej
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola