Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Do finału Szlachetnej Paczki zostało jeszcze sporo czasu, jednak już teraz organizatorzy w Gnieźnie potrzebują pomocy. W tym roku Szlachetną Paczkę w naszym regionie przygotowuje dwóch gnieźnian - Bartek i Macie: - Zdecydowaliśmy się zostać Liderami Szlachetnej Paczki, bo jak każdy chcemy pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Teraz jesteśmy tu aby powiedzieć Ci, że też możesz to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.superw.pl - informują. Szlachetna Paczka potrzebuje wolontariuszy - lokalnych bohaterów. Jako wolontariusz każdy może bezpośrednio wpłynąć na to, że pomoc potrzebującej rodzinie zostanie udzielona. Razem będzie można postarać się dotrzeć do jak największej liczby osób - w drużynie nigdy nie jest się samemu. W zeszłym roku Szlachetna Paczka dostarczyła ponad 20 tysięcy paczek do potrzebujących rodzin, nad każdą z tych paczek pracowało średnio 36 osób, a wartość udzielonej pomocy jest szacowana na 54 miliony złotych. Liczby mówią same za siebie, to ogromna pomoc dla osób które jej potrzebują. Chcesz pomagać, ale jeszcze nie wiesz jak zacząć? Odwiedź Szlachetną Paczkę na stronie www.superw.pl oraz na gnieźnieńskim profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaRejonGniezno/ - tam można bezpośrednio napisać i otrzymać potrzebne informacje.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15276-zostań-wolontariuszem-szlachetnej-paczki
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola