Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zestaw ratowniczy dla OSP Ułanowo

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
O zestaw, dzięki któremu druhowie będą mogli nieść pomoc przedmedyczną, wzbogaciła się tytułowa jednostka ochotnicza. Do wielu zdarzeń, które mają miejsce na terenie powiatu gnieźnieńskiego, ochotnicze zastępy docierają bardzo często przed innymi służbami. Zdarza się jednak, że ta pomoc nie może być wystarczająca z uwagi na braki w wyposażeniu. Z pomocą takim jednostkom przychodzą często różne instytucje, jak np. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W czwartek 9 sierpnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej nastąpiło przekazanie zestawu ratownictwa przedlekarskiego dla OSP Ułanowo. Dokonał tego zastępca dyrektora poznańskiego oddziału KRUS Łukasz Grabowski przy obecności Marcina Makohońskiego ze Starostwa Powiatowego oraz komendanta st. kpt. Mariusza Dębskiego. - Oceniając współpracę pomiędzy Starostwem Powiatowym w Gnieźnie, a Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, chociażby z  perspektywy ostatnich kilkunastu miesięcy, chciałbym podkreślić, że jest ona bardzo dobra i co cenne rozwija się w wielu zróżnicowanych obszarach - mówił Marcin Makohoński i dalej dodał: - Cieszę się, że powiat gnieźnieński może liczyć na dużą przychylność pana dyrektora Łukasza Grabowskiego, który konsekwentnie i skutecznie reaguje na wnioski oraz prośby powiatowych radnych Andrzeja Kwapicha, Zbigniewa Bręklewicza, czy jak w tym przypadku Macieja Łykowskiego, który zabiegał o wsparcie OSP Ułanowo.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15039-zestaw-ratowniczy-dla-osp-ułanowo
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola