Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza rządowy program "Czyste Powietrze"!

Data publikacji: 2018-09-24, Data modyfikacji: 2018-09-25
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach uruchamianego rządowego programu „Czyste Powietrze” właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków. Program ten to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne - właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego. Celem programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowobudowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Wnioski należy składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w terminie od 19 września 2018 r. od godz. 8.00. do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00. W ramach programów zostaną zorganizowane spotkania edukacyjno-informacyjne przeprowadzane przez Ministerstwo Środowiska. W Gminie Kłecko spotkanie takie zostało zaplanowane na 13 października 2018 r. (sobota) w godzinach 18:00 – 20:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego Gminy Kłecko. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na podanej poniżej stronie internetowej: http://www.wfosgw.poznan.pl/ogloszenie-o-naborze-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze/

Pełna treść wiadomości na: klecko.pl/992-rusza-rządowy-program-„czyste-powietrze”.html
klecko.pl, Źródło artykułu: klecko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola