Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rafał Spachacz pokieruje szpitalem

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Były wiceprezydent oraz radny powiatowy obejmie stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.  Informację w tej sprawie podały słupeckie portale. Wczoraj poinformowano iż sprawująca funkcję dyrektora tamtejszego szpitala Iwona Wiśniewska została zwolniona decyzją miejscowego starosty z uwagi na wykryte nieprawidłowości. Wkrótce po tym ze swojej funkcji zrezygnować miał także jej zastępca. Po kilku godzinach pojawiły się informacje, że nowym pełniącym obowiązki dyrektora zostanie gnieźnianin Rafał Spachacz. Dzisiaj po godzinie 12:00 Starostwo Powiatowe w Słupcy potwierdziło powyższą informację w trakcie konferencji, w której Rafał Spachacz również wziął udział. Swoją nową funkcję Rafał Spachacz ma objąć najpierw jako pełniący obowiązki dyrektora SP ZOZ w Słupcy, do czasu ogłoszenia konkursu na to stanowisko: - Jestem wdzięczny za to zaufanie. Bazując na swoich dotychczasowych kompetencjach i kwalifikacjach w zakresie zarządzania służbą zdrowia, pozwolę mi one zapewnić iż do czasu rozstrzygnięcia konkursu będę w stanie sprostać tym wymaganiom. To mnie przekonało do przejęcia tej funkcji i będę się starał, by do czasu rozstrzygnięcia konkursu pełnić ją godnie, by zapewnić harmonię w całym szpitalu - mówił w trakcie konferencji.   Rafał Spachacz w latach 2006-2014 pełnił funkcję zastępcy prezydenta, a później w okresie od 2015 do 2016 roku był dyrektorem naczelnym szpitala w Wągrowcu. W międzyczasie był także ekspertem ds. epidemiologii i zdrowia publicznego w Ministerstwie Zdrowia. W latach 2014-2018 sprawował również mandat radnego powiatowego.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/16364-rafal-spachacz-pokieruje-szpitalem
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola