Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PWB szkoli przedsiębiorców

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
12 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie informacyjne „Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku”. Jego organizatorem był funkcjonujący w ramach Starostwa Powiatowego - Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu. Celem spotkania było przedstawienie informacji dotyczących planowanych na 2019 rok konkursów z wykorzystaniem środków unijnych. Spotkanie adresowane było do osób planujących otwarcie własnej firmy oraz do przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego. Udział w spotkaniu był bezpłatny. W trakcie spotkania poruszono tematy: bezzwrotnych i zwrotnych środków na otwarcie własnego biznesu, środków na rozwój firmy, dofinansowania badań i rozwoju, edukacji, firm w obszarach wiejskich, rynków zagranicznych. Prezentowane konkursy objęły następujące programy unijne: WRPO, POIR, PROW, POWER. Spotkanie poprowadziła Maria Grabowska - inspektor ds. funduszy europejskich i kontaktów z przedsiębiorcami, Gnieźnieńskiego Punktu Wspierania Biznesu. W 2019 roku planowane są dalsze spotkania informacyjne oraz szkolenia. Cykl spotkań rozpocznie szkolenie dla osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy. Wszyscy zainteresowani uzyskaniem informacji o funduszach europejskich zaproszeni są na bezpłatne konsultacje do Punktu Wspierania Biznesu codziennie w dni robocze w godz. 8.00-15.00, pok. 2.44

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/16156-pwb-szkoli-przedsiębiorców
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola