Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiatowe obrady bez historii

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W trwającym wciąż okresie wakacyjnym, odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Działacze bez żadnych dyskusji podjęli w sumie cztery uchwały. W trakcie obrad, które odbyły się w poniedziałkowy ranek 20 sierpnia, działacze zebrali się w celu podjęcia decyzji co do czterech projektów uchwał, przedłożonych przez Zarząd. Pierwsza z nich dotyczyła przystąpienia do realizacji projektu, realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy, a dotyczącego realizacji zadań związanych z pozakonkursowego programu, dotyczącego aktywizacji osób młodych, pozostających bez pracy. Wartość dofinansowania, o który stara się PUP, wynosi 5 mln 446 tys. złotych Kolejna uchwała dotyczyła wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego, stanowiącego własność Powiatu Gnieźnieńskiego, położonego przy ul. Kawiary. Dwa ostatnie projekty dotyczyły zmian w finansach powiatu. Mimo możliwości co do zabrania głosu przez zgromadzonych (w temacie omawianych uchwał), radni nie podjęli żadnej dyskusji. Tym samym posiedzenie zakończyło się około pół godziny od jego rozpoczęcia.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15100-powiatowe-obrady-bez-historii
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola