Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podrzucali odpady - uchwyciła ich kamera

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Meble, śmieci z mieszkania, odpady po remoncie - niektórzy mieszkańcy za nic mają przepisy, które obowiązują w mieście. W związku z nagminnym podrzucaniem różnego rodzaju odpadów komunalnych do kontenerów usytuowanych przy targowisku miejskim w Gnieźnie na ul. Wyszyńskiego, Straż Miejska objęła ten teren monitorowaniem. Fotopułapki zainstalowane w kilku miejscach ujawniły ten proceder w dobitny sposób - do tej pory ukarano już trzech sprawców mandatami karnymi, a kolejni rozpoznani lub zidentyfikowani po numerach rejestracyjnych będą wezwani na przesłuchanie. Strażnicy Miejscy ostrzegają, że za nielegalne podrzucanie śmieci grozi odpowiedzialność karna w postaci mandatu lub grzywny do 500 zł albo karze nagany. Cały czas przypomina się, że istnieje możliwość dostarczenia wyznaczonych odpadów komunalnych, w tym tych o dużych gabarytach do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnieźnie na ul. Chrobrego w wyznaczonych godzinach.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/16044-podrzucali-odpady-uchwyciła-ich-kamera
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola