Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddaj krew z Cieplikiem we wrześniu

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Już w połowie września na Rynku odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa, organizowana przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Polski Czerwony Krzyż oraz Carrefour. 15 września w godzinach od 10:00 do 15:00 na Rynku ustawiony będzie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, w którym będzie można podzielić się życiodajnym płynem. Dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w akcji poboru krwi i podzieli się sobą z innymi, przygotowano niespodzianki, przygotowane przez organizatorów. Kto może zostać dawcą krwi?   każda osoba, która ukończyła 18. rok życia i nie przekroczyła 65. roku życia  osoba całkowicie zdrowa  osoba, której waga wynosi powyżej 50 kg Chcąc oddać krew należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem: paszport, prawo jazdy, z wpisanym numerem pesel. W jaki sposób przygotować się do oddania krwi? 1. Przed przyjściem należy zjeść lekki posiłek. Nigdy nie należy oddawać krwi na czczo. 2. Przed oddaniem krwi należy wypić dużo wody niegazowanej.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15227-oddaj-krew-z-cieplikiem-we-wrześniu
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola