Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowe szanse - Nowa Praca

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Myślisz o zmianie pracy, ale brakuje Ci kwalifikacji do podjęcia się nowych zadań? Teraz będziesz mógł je zdobyć dzięki bezpłatnym szkoleniom. W dzisiejszych czasach bardzo popularne stały się szkolenia podnoszące kwalifikację zawodowe. W dobie postępu rynek szkoleniowy wraz z nabywaniem nowych umiejętności i uprawnień stał się na tyle powszechny, że pracodawcy zaczęli wymagać od nowych pracowników certyfikatów lub uprawnień. Takie uprawnienia dają pracodawcy poczucie pewności, że dana praca zostanie jak najlepiej wykonana z racji nabytych umiejętności przez pracownika na szkoleniu. Obecny rynek pracy daje nowe możliwości, ponieważ przy spadku bezrobocia jest dużo więcej ofert pracy, co daje osobom bezrobotnym wybór pracy, w której będzie się spełniał zawodowo. Istnieją jednak bariery uniemożliwiające pracowania tam, gdzie byśmy chcieli pracować. To jest właśnie brak odpowiednich kompetencji czy odpowiednich uprawnień, bądź certyfikatu. Niestety, dość dużym problem jest to, że osoby poszukujące tej wymarzonej pracy nie stać na zrobienie odpowiednich szkoleń, ponieważ takie szkolenia są bardzo kosztowne. Przykładowo kurs kosmetyczny lub florystyczny to koszt rzędu od 800 zł. do nawet 2000 zł. Jeszcze droższe są kursy na wózek widłowy, czy szkolenia i kursy z branży budowlanej lub projektowania graficznego. Pracodawcy nie chcą pokrywać kosztów za takie kursy i szkolenia, dlatego coraz częściej w ofertach pracy można znaleźć w wymaganiach odbycie takiego kursu już przed rozpoczęciem pracy. Oczywiście, można pokryć koszty szkolenia z własnej kieszeni, ale znacznie lepszym rozwiązaniem jest przystąpienie do projektu: Nowe Szanse Nowa Praca. Projekt ten jest właśnie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i mieć pracę, która przyniesie im spełnienie zawodowe. W tym projekcie pokonuje się barierę finansową, ponieważ szkolenia są całkowicie BEZPŁATNE, a ponadto otrzymuje się stypendium szkoleniowe. Istnieje również możliwość otrzymania stażu 3 miesięcznego z wynagrodzeniem wypłacanym ze środków projektu. Ten projekt daje duże szanse na zdobycie kwalifikacji i certyfikatów jakie wcześniej dla osoby bezrobotnej było ciężko uzyskać powodów głównie finansowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej szansy. Coś co wydawało się nie do osiągnięcia, stało się na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do kontaktu z biurem projektu : telefon 663 145 335 lub e-mail: projekt@adconsulting.com.pl. Informacje nt. szkoleń są dostępne również na naszym facebooku: @biuro.adconsulting

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15499-nowe-szanse-nowa-praca
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola