Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nauczyciele z awansem zawodowym

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W środowe południe w Starostwie Powiatowym odbyła się krótka uroczystość wręczenia aktów nadania awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego. Droga do wspomnianego awansu jest jedną z najdłuższych i najtrudniejszych w pracy nauczyciela. Osiągnięcie tytułu mianowanego sprawia jednak iż nie tylko gratyfikacja finansowa ale i zabezpieczenie stosunku pracy. Sam egzamin jednak dla większości z nich jest na pewno stresujący, gdyż wymagania na nim stawiane są bardzo wysokie, jednakże kiedy jest już po wszystkim - przychodzi czas na wręczenie aktów nadania. Taka krótka uroczystość miała miejsce w środę 19 września, kiedy to wręczono siedem awansów zawodowych dla nauczycieli pracujących w placówkach oświatowych zarządzanych przez Powiat Gnieźnieński. Tego dnia z rąk starosty Beaty Tarczyńskiej oraz dyrektora Wydziału Oświaty Pawła Lubbego, akty odebrali: Joanna Juzwa (ZSP Witkowo), Bartosz Grześkowiak (SOSW nr 1), Wasiliki Wakatinaki-Góral (SOSW nr 2), Daniel Popielarz (ZSE-O), Ewelina Stasiak-Utrata (ZSP nr 3), Małgorzata Zielińska (III LO) oraz Justyna Kaszyńska (II LO). Gratulujemy!  

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15356-nauczyciele-z-awansem-zawodowym
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola