Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nadchodzą kolejne Targi Pracy

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Już 2 października odbędą się kolejne Targi Pracy. Wszyscy zainteresowani mogą przyjść i zapoznać się z ofertami firm, które z tej okazji pojawią się na wydarzeniu. Gnieźnieńskie Powiatowe Targi Pracy tradycyjnie organizowane są w auli I Liceum Ogólnokształcącego. Już we wtorek 2 października wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w powiecie oraz na terenie kraju i za granicą. Ponadto przedstawione zostaną oferty szkoleń, staży, a przede wszystkim będzie można uzyskać porady od specjalistów w zakresie informacji dotyczących poszukiwania pracy w kraju i za granicą, pozyskania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Stąd do udziału w wydarzeniu zaproszone są nie tylko osoby bezrobotne, ale także pracodawcy czy osoby zainteresowane usługami dotyczącymi rynku pracy. Targi Pracy, organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości odbędą się 2 października 2018 roku w godzinach od 12:00 do 16:00 w auli I LO przy ul. Kostrzewskiego.

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15433-nadchodzą-kolejne-targi-pracy
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola