Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Karty rabatowe Orlenu dla strażaków OSP

Data publikacji: 2019-01-02, Data modyfikacji: 2019-01-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Pod koniec roku w komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie odbyło się spotkanie z prezesami oraz naczelnikami jednostek OSP, włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. W jego trakcie komendant Mariusz Dębski przekazał karty rabatowe na zakup paliwa dla strażaków – ochotników. Na ręce druhów przekazano 326 kart rabatowych oraz omówiono regulamin korzystania z programu. 19 grudnia 2018 r. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. zawarł umowę z Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej, która gwarantuje jednostkom OSP w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym rabat na paliwa w całej sieci Orlen w Polsce. Uprawnionymi do udziału w programie są strażacy spełniający warunki prawne do udziału w akcjach ratowniczych, działający w OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu na stacjach Orlen oraz na stacjach Bliska. Karta rabatowa wynikająca z umowy upoważnia użytkowników do otrzymania opustu cenowego w kwocie 8 gr. brutto za 1 litr paliwa. PSP w Gnieźnie Artykuł Karty rabatowe Orlenu dla strażaków OSP pochodzi z serwisu Gniezno112.

Pełna treść wiadomości na: gniezno112.pl/?p=10754
gniezno112.pl, Źródło artykułu: gniezno112.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola