Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GPS przedstawił kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Kandydaci Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego, zrzeszającego kilka ugrupowań, opublikowali listy kandydatów startujących do dwóch jednostek samorządu. GPS jest dotąd jedyną organizacją, która jednocześnie podała swoich kandydatów do wyborów samorządowych zarówno do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, jak i Rady Miasta. Działacze początkowo skupieni byli wokół takich organizacji jak Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska, Stowarzyszenie Samorządni, Stowarzyszenie Gnieźnieńscy Patrioci oraz Kukiz 15, jednakże według nieoficjalnych informacji, ostatnia z wymienionych zdecydowała się wystartować w wyborach samodzielnie.    Kandydaci Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego w wyborach do Rady Miasta Gniezna: Okręg 1 - Stare Miasto Zbigniew Beling Teresa Niewiadomska Mirosława Fredyk Agnieszka Krzywdzińska Adrian Kiszka Tadeusz Stręk Bogdan Bentyn Okręg 2 - os. Piekary, Skiereszewo, Dziekanka, Dalki, Pustachowa, os. Grunwaldzkie, Pławnik, Osiniec, Kawiary: Jerzy Paweł Lubbe Krzysztof Modrzejewski Anna Kaźmierska Lidia Boguszyńska Roman Biskupski Monika Kaniasta Lidia Niedzielska Robert Czaja Paweł Matkowski Okręg 3 - os. Konikowo, Arkuszewo, Tysiąclecia, Ustronie, część os. Róża: Janusz Brzuszkiewicz Adam Galus Ewa Czaja Adrian Kierzkowski Mirosława Szarzyńska Mariola Kaźmierczak Marek Zygmunt Okręg 4 - Winiary: Maciej Elantkowski Małgorzata Janczak Krzysztof Zalaszewski Jakub Kmiecikowski Mieczysława Kubiak Emilia Skraburska Karolina Domagała-Nowak   Kandydaci Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego w wyborach do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego: Okręg 1 - Gniezno - osiedla: Piekary, Skiereszewo, Pustachowa, Dalki, Grunwaldzkie, Kawiary, Pławnik: Włodzimierz Pilarczyk Sylwester Sip Marzenna Kubiak Janina Ptak Aleksandra Łabowicz Urszula Macioszek Jarosław Woźniak Jakub Gorczyński Karolina Zabłocka-Ciemny Okręg 2 - Gniezno - osiedla: Arkuszewo, Tysiąclecia, Ustronie, Konikowo oraz osiedla na Winiarach: Dariusz Igliński Rafał Spachacz Stanisław Stupczyński Artur Babik Barbara Mucha Iwona Zbierańska Edyta Kujawa Jacek Janczak Okręg 3 - Gmina Trzemeszno: Marek Gotowała Tomasz Gumieniak Danuta Szreder Anna Sobecka Zbigniew Olesiński Okręg 4 -  Gminy: Witkowo, Gniezno, Niechanowo, Czerniejewo: Danuta Grychowska Grażyna Kozanecka Agata Trzebińska Halina Poradka Roman Bąk Krzysztof Trzciński Arkadiusz Gaca Róża Grabowska Marcin Kośmicki Okręg 5 - Gminy: Kiszkowo, Kłecko, Mieleszyn, Łubowo: Bartosz Borowiak Beata Plucińska Piotr Sanok Urszula Walkiewicz Aneta Zielińska-Żybura Hubert Nowakowski

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15334-gps-przedstawil-kandydatow-do-rady-miasta-i-rady-powiatu
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

    Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

    Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

    Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola