Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gnieźnianin wjedzie wszędzie - cz. 8

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
„I tak w kółko Macieju”- chciałoby się rzec, oglądając samochody zaparkowane po raz kolejny w tych samych, niedozwolonych miejscach.  ​Tym razem prym wśród drogowych ignorantów wiedzie wjazd przed Powiatowym Urzędem Pracy przy ul. Sobieskiego, ul. 3 Maja oraz ul. Okulickiego (dawn. Paczkowskiego). W przypadku pierwszego z nich, od lat, na kilkunastometrowym odcinku stanowiącym wjazd na teren koszar, nie można doczekać się prostego uporządkowania układu drogowego. Widać, że ustawienie znaków to szczyt możliwości, jednakże zauważając lekceważenie ich przez kierowców, przyczyniających się tym samym do utrudnień w przejeździe, powinno to komuś "wyżej" dać do myślenia. Niestety, od lat w tym temacie nic się nie dzieje... Podobnież notorycznie pojawiają się samochody zaparkowane bezpośrednio przed przejściami dla pieszych, lub nawet na nich - szczególnie ma to miejsce na ul. 3 Maja, przy szpitalu oraz dalej, koło skrzyżowania z ul. Chociszewskiego. Inną kwestią pozostaje ul. Okulickiego, na której od dawna znajduje się znak zakazu postoju i na którym również od dawna "sypią" się wezwania do kierujących, pozostawiających swój pojazd w tym miejscu. Pozostałe przypadki są "standardem" - zasłanianie widoczności, blokowanie przejścia itp. zdjęcia także nadesłane

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15293-gnieźnianin-wjedzie-wszędzie-cz-8
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola