Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gnieźnianin wjedzie wszędzie - cz. 7

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
W sposób utrudniający widczność, blokujący przejście lub parkując na trawniku. Takich przykładów parkowania na terenie miasta niestety wciąż nie brakuje. Mimo iż mamy okres letni, w trakcie którego ruch jest nieco spokojniejszy na niektórych ulicach, to jednak bywają miejsca, w których kierujący za nic mają obowiązujące przepisy lub zachwanie estetyki miasta, rozjeżdżając zieleń. Wszystko w imię starej zasady "byle jak, byle jak najbliżej". Co ciekawe, wciąż powtarzają się zdjęcia tych samych ulic, gdzie nieustannie pojawia się pytanie - czy na pewno pomogłyby kary, czy raczej odpowiednia regulacja miejsc postojowych. Albo oba rozwiązania jednocześnie. Osobno rozpatrywać będziemy kwestię parkowania na ul. Lecha, gdzie po remoncie chodników piesi w niektórych miejscach mają jeszcze mniej miejsca na przejście, niż to było wcześniej - w tej sprawie czekamy na odpowiedź od wojewódzkiego zarządcy drogi. Zdjęcia także nadesłane

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15017-gnieźnianin-wjedzie-wszędzie-cz-7
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola