Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dopłaty do wymiany źródeł ciepła - dotacje przyznane!

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 3 lipca 2018 roku Burmistrz Gminy Kłecko ogłosił nabór wniosków o dotację na przedsięwzięcia inwestycyjne służące ochronie powietrza, obejmujące wymianę istniejącego systemu ogrzewania węglowego na zakup i montaż kotłów olejowych, kotłów gazowych, kotłów gazowo-olejowych, ogrzewania elektrycznego, wymiennika ciepła/węzła cieplnego i kotłów na paliwa stałe. Wnioski należało składać od 13.07.2018 r. do 03.08.2018 r. W tym czasie do Urzędu Miejskiego Gminy Kłecko wpłynęły łącznie 34 wnioski, w tym 23 na zakup i montaż kotłów gazowych i 11 wniosków na wymianę źródeł ogrzewania węglowego na inne niż gazowe źródła ciepła. Po rozpatrzeniu wniosków przyznano 12 dotacji celowych na zakup i montaż kotłów gazowych o łącznej kwocie 30 000 zł oraz 4 dotacje na wymianę źródeł ogrzewania węglowego na inne niż gazowe źródła ciepła w kwocie 8 000 zł. Umowy na dofinansowanie zadania zostały podpisane 23 sierpnia 2018 r. oraz 6 września 2018 r. W najbliższym czasie, w związku z niewykorzystaniem środków finansowych przeznaczonych na udzielenie dotacji zostanie ogłoszony kolejny nabór wniosków o dotację na wymianę istniejącego systemu ogrzewania węglowego na bardziej ekologiczne. W związku z krótkim terminem, do którego trzeba zakończyć realizację przedsięwzięć wymiany starych pieców – tj. do 15 listopada, termin składania wniosków o dotację będzie krótki, dlatego prosimy osoby zainteresowane o dokładność przy kompletowaniu dokumentacji.

Pełna treść wiadomości na: klecko.pl/982-dopłaty-do-wymiany-źródeł-ciepła-–-dotacje-przyznane-2.html
klecko.pl, Źródło artykułu: klecko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola