Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Centrum handlowe a problemy komunikacyjne

Data publikacji: 2017-05-16, Data modyfikacji: 2017-05-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwa budowa centrum handlowego przy ul. Witkowskiej. W związku z realizowaną inwestycją i przewidywanymi problemami komunikacyjnymi, które wystąpią po otwarciu obiektu, prezydent Gniezna Tomasz Budasz interweniuje i zaprasza na rozmowy. Centrum handlowe, które powstanie przy ul. Witkowskiej znacznie zwiększy ruch samochodów w tej, już bardzo ruchliwej, części Gniezna. Dlatego też inwestor, czyli firma PKB Inwest, został poinformowany przez prezydenta Gniezna o konieczności przebudowy ul. Składowej i dostosowania jej nawierzchni do zwiększonego ruchu samochodów, który będzie generowało centrum handlowe. Prezydent zwrócił także uwagę na problematyczny wyjazd z ul. Składowej i trudności z włączeniem się z tego miejsca do ronda. Referat dróg gminnych Urzędu Miejskiego w Gnieźnie przygotował także dwie propozycje przebudowy ul. Składowej: minimalną i zalecaną. Prezydent Gniezna zaproponował także spotkanie inwestora...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci113222
UM Gniezno, Źródło artykułu: gniezno.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola