Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne badania dla cukrzyków

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Gnieźnieński kontynuuje bezpłatny program profilaktyki zespołu stopy cukrzycowej, realizowany przez Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED s.j. mieszczący się w Gnieźnie przy ul. P. Cymsa 16. Celem programu skierowanego do mieszkańców powiatu, chorych na cukrzycę, jest głównie edukacja i przeciwdziałanie groźnym następstwom choroby, w tym przede wszystkim zrozumienie zagadnień z nią związanych oraz koniecznością stosowania się do zaleceń lekarza. Dodatkowo, w ramach realizacji przedsięwzięcia, wśród uczestników programu prowadzone są specjalistyczne badania czucia: dotyku, temperatury, napięcia i wibracji, które pozwalają na określenie grupy ryzyka, w jakiej znajduje się pacjent. Choremu zostaje ponadto udzielona informacja o zagrożeniach związanych z brakiem czucia oraz zalecane jest odpowiednie do stanu zdrowia postępowanie. Program finansowany z budżetu Powiatu Gnieźnieńskiego. Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 osobiście w Przychodni przy ul. Pawła Cymsa 16 lub pod numerem telefonu 603 913 010.  

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/15102-bezpłatne-badania-dla-cukrzyków
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola