Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

50 lat wspólnej wędrówki przez życie

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Dwadzieścia jeden par otrzymało dziś gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskie. Osiemnastu z nich wręczono medale z okazji 50. rocznicy ślubu. Uroczystość tradycyjnie odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie na zgromadzonych czekał poczęstunek oraz krótki program artystyczny, przygotowany przez sekcje działające w tej instytucji. Następnie krótkie przemówienie wygłosił wiceprezydent Jarosław Grobelny, który wszystkim zgromadzonym jubilatom życzył dużo zdrowia i gratulował życiowego doświadczenia. Następnie przystąpiono do wręczania wyróżnień. Diamentową, 60. rocznicę pożycia małżeńskiego obchodzili Maria i Marian Kaźmierscy oraz Zofia i Ludwik Wiśniewscy. Szmaragdowe 55 lat razem spędzili Izabela i Jerzy Kiełkowscy.  Złote gody, a więc 50 lat wspólnej wędrówki przez życie, obchodzili: Ewa i Jacek Adamczakowie, Stefania i Tadeusz Balowie, Barbara i Adam Bronzowie, Stanisława i Czesław Brylewscy, Janina i Bronisław Kamińscy, Krystyna i Jan Kaczmarkowie, Aleksandra i Mieczysław Mąka, Bogusława i Stanisław Melerowie, Maria i Bronisław Menz, Halina i Zdzisław Muszyńscy, Bogumiła i Kazimierz Orzechowscy, Stefania i Jerzy Schepplerowie, Barbara i Zenon Skorupscy, Krystyna i Zdzisław Stefańscy, Maria i Henryk Szymczakowie, Maria i Zygmunt Wiatrowscy, Maria i Zbigniew Zabłoccy oraz Elżbieta i Jan Zarembowie. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Pełna treść wiadomości na: gniezno24.com/aktualnosci/item/16009-50-lat-wspolnej-wedrowki-przez-zycie
gniezno24.com, Źródło artykułu: gniezno24.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gnieźnieński - powiat w województwie wielkopolskim ze stolicą w Gnieźnie, w skład którego wchodzą gminy: Gniezno, Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn i Niechanowo.

  Przez obszar powiatu przebiegają szlaki turystyczne:  Szlak Kłeckich Świątyń, Szlak Pałacówi Dworów Powiatu Gnieźnieńskiego oraz  Szlak Piastowski.

  Na tereni powiatu gnieźnieńskiego występują „świętowojciechowe” głazy narzutowe, na których według Legendy Święty Wojciech  miał wygłaszać kazania.

  Komunikację tworzą drogi krajowe: DK 5 i DK 15 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola