Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Red Dragons - KS Gniezno 1:1

Data publikacji: 2013-08-21, Data modyfikacji: 2013-08-22
A A AWydrukDrukuj

Zespół Klubu Sportowego Gniezno od ponad dwóch tygodni przygotowuje się do rozgrywek I ligi futsalu.

W sezonie 2013/2014 pierwszoligowcy ponownie grać będą z podziałem na dwie grupy: północną i południową. I to właśnie jeden z rywali gnieźnian w grupie północnej - zespół Red Dragons Pniewy był pierwszym sparingpartnerem biało-czerwonych w okresie przygotowawczym.
    Mecz kontrolny rozegrany został w hali OSiR w Pniewach i zakończył się remisem 1:1. Do przerwy gospodarze prowadzili po trafieniu grającego trenera gospodarzy Łukasza Frajtaga. Wyrównującego gola strzelił w drugiej połowie Mateusz Jedliński. Kolejny sparing gnieźnianie rozegrają w najbliższą sobotę, 24 sierpnia. Ich rywalem w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego będzie ekstraligowy zespół Pogoń 04 Szczecin. Początek meczu o 16.00.